Masáže

Termíny:
    po: 10:00-20:00
    ut: 10:00-20:00
    st: 10:00-20:00
    št: 10:00-20:00
    pi: 10:00-20:00

Inštruktori:
    Vierka, Dano, Filip

Klasická relaxačná masáž

Klasická relaxačná masáž má pozitívny vplyv na fyzický aj psychický stav človeka. Táto masáž pomáha pri regenerácií svalov, priaznivo vplýva na fyzický stav človeka, odburávanie stresu  a navodzuje psychickú pohodu. Masáž zlepšuje cirkuláciu krvi, prináša čerstvý kyslík do tkanív čo napomáha k lepšej regenerácií a odbúravaniu odpadových látok.

  • Klasická masáž chrbta a šije
  • Klasická masáž dolných končatín
  • Klasická masáž horných končatín
  • Klasická celotelová masáž

Športová masáž

Druh klasickej masáže, ktorý je prispôsobený pre športovcov, alebo pre osoby, ktoré vykonávajú náročný fyzický výkon. Cieľom masáže je príprava svalov športovca na maximálny výkon. Športovú masáž môžeme rozdeliť na povzbudzujúcu predtreningovú masáž a uvoľňujúcu masáž po tréningu.

  • Športová masáž ruky a chrbta
  • Športová masáž dolných končatín

Bankovanie

Bankovanie je v súčasnej dobe vykonávané za pomoci sklenených alebo plastových baniek. Banka sa priloží k telu, aby sa vytvoril podtlak a vsaje do seba časť kože aj s podkožím, čo spôsobí, že červené krvinky preniknú do priestoru podkožia, zvýši sa cirkulácia krvi aj prívod kyslíka do svalu. Touto technikou pôsobíme na povrchové, ale aj hĺbkové svaly v oblasti chrbtice a chrbtových svalov.

Mäkké techniky 

Sú súčasťou manuálnej terapie. Je to odborný liečebný koncept, ktorý terapeut vykonáva za účelom odstránenia pohybových obmedzení a obnovuje tým poškodenú funkciu svalov. Spočíva v tom, že na začiatku terapeut vyšetrí vyšetrovacím hmatom, aby zistil miesto terapie. Mäkké techniky sa zameriavajú sa na liečbu kože, podkožia, fascií a svalov.

 

Dohodnite si termín na info@lamacvpohybe.sk

Klasická masáž 30 min / Športová masáž 30 min / Mäkké techniky 20 min             20 Eur

Klasická masáž 45 min / Športová masáž 45 min                                                             26 Eur

Klasická masáž 60 min / Športová masáž 60 min / Bankovanie 60 min                     30 Eur