poutstštpisone
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Funkčný tréning ráno
08:00-09:00
Masáže
10:00-20:00
Atletická príprava
16:00-17:00
základná gymnastika 1
17:00-18:00
Judo 1
17:00-18:00
Jóga pre všetkých
18:00-19:00
Základná gymnastika 2
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Judo 2
18:00-19:00
Flow jóga
19:00-20:00
Funkčný tréning večer
19:00-20:00
MMA
19:00-20:00
Masáže
10:00-20:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
16:00-17:00
parkour 1
16:00-17:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
17:00-18:00
parkour 1
17:00-18:00
Akrobacia
18:00-19:00
Škola chrbta
18:00-19:00
Thajský box pre deti
18:00-19:00
Thajský box
18:00-19:00
Gymnastika pre dospelých
19:00-20:00
Ladies workout
19:00-20:00
Funkčný tréning ráno
08:00-09:00
Masáže
10:00-20:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 2
17:00-18:00
Judo 1
17:00-18:00
Stolný tenis pre deti
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Judo 2
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
19:00-20:00
MMA
19:00-20:00
Masáže
10:00-20:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
16:00-17:00
základná gymnastika 1
17:00-18:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
17:00-18:00
Škola chrbta
18:00-19:00
Základná gymnastika 2
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Thajský box pre deti
18:00-19:00
Thajský box
18:00-19:00
Akrobacia
19:00-20:00
Ladies workout
19:00-20:00
Flow jóga
19:00-20:00
Funkčný tréning ráno
08:00-09:00
Masáže
10:00-20:00
parkour 1
15:00-16:00
Tanečný šport pre deti a mládež
16:00-17:00
parkour 2
16:00-17:00
Latino fitness
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Spoločenské tance
19:00-20:00
Gymnastika pre dospelých
19:00-20:00
Open gym
09:00-20:00
Narodeninové oslavy pre deti a mládež
11:00-21:00
Open gym
09:00-16:00
Narodeninové oslavy pre deti a mládež
11:00-16:00

Rozvrh aktivít

 poutstštpisone
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Funkčný tréning ráno
08:00-09:00
Masáže
10:00-20:00
Atletická príprava
16:00-17:00
základná gymnastika 1
17:00-18:00
Judo 1
17:00-18:00
Jóga pre všetkých
18:00-19:00
Základná gymnastika 2
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Judo 2
18:00-19:00
Flow jóga
19:00-20:00
Funkčný tréning večer
19:00-20:00
MMA
19:00-20:00
Masáže
10:00-20:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
16:00-17:00
parkour 1
16:00-17:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
17:00-18:00
parkour 1
17:00-18:00
Akrobacia
18:00-19:00
Škola chrbta
18:00-19:00
Thajský box pre deti
18:00-19:00
Thajský box
18:00-19:00
Gymnastika pre dospelých
19:00-20:00
Ladies workout
19:00-20:00
Funkčný tréning ráno
08:00-09:00
Masáže
10:00-20:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 2
17:00-18:00
Judo 1
17:00-18:00
Stolný tenis pre deti
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Judo 2
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
19:00-20:00
MMA
19:00-20:00
Masáže
10:00-20:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
16:00-17:00
základná gymnastika 1
17:00-18:00
Všeobecná pohybová príprava pre deti 1
17:00-18:00
Škola chrbta
18:00-19:00
Základná gymnastika 2
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Thajský box pre deti
18:00-19:00
Thajský box
18:00-19:00
Akrobacia
19:00-20:00
Ladies workout
19:00-20:00
Flow jóga
19:00-20:00
Funkčný tréning ráno
08:00-09:00
Masáže
10:00-20:00
parkour 1
15:00-16:00
Tanečný šport pre deti a mládež
16:00-17:00
parkour 2
16:00-17:00
Latino fitness
18:00-19:00
Funkčný tréning večer
18:00-19:00
Spoločenské tance
19:00-20:00
Gymnastika pre dospelých
19:00-20:00
Open gym
09:00-20:00
Narodeninové oslavy pre deti a mládež
11:00-21:00
Open gym
09:00-16:00
Narodeninové oslavy pre deti a mládež
11:00-16:00
TABLE